facebook twitter Google Plus
Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı 13 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel 'in 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla bekleidğimiz Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 13 nisan perşembe akşamı kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam edecek. Sühan Cesur'a hamile olduğunu söylemek ister fakat Cesur ve babasının arasındaki soğuk savaşı gördüğünde öfkesini gizleyemez. Sühan gerçekleri gizlemeyi seçer. Cesur ise Sühan'ın kendinden uzaklaşmasına izin vermeyecektir.


Cesur ve Güzel dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cesur ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı 13 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cesur ve Güzel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Cesur Ve Güzel 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti