facebook twitter Google Plus
Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı 27 Nisan Perşembe
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Cesur ve Güzel 'in 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla bekleidğimiz Cesur ve Güzel yeni bölümü ile 27 nisan perşembe akşamı kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam edecek. Annesinin katilinin ölü bulunmasıdan sonra tüm şüpheler Cesur'u gösterir. Cesur bir suçlu gibi aranmaktadır ve bu durumu öğrenen Sühan şok olur. Tahsin Korludağ kızını koruyabilmek için emin adımlarla ilerler. Rıza amacına ulaşmak için herkesi gözden çıkarabilecek kadar gözünü karartmıştır.


Cesur ve Güzel dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cesur ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı 27 nisan perşembe fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cesur ve Güzel dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı neler olacak, Cesur Ve Güzel 24. Bölüm Fragmanı özeti